
Модний жіночий лаковий гаманець на блискавці бежевого кольору Burb
400 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1927-308-4
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель має зручний і надійний спосіб закриття - на блискавку. Лакове покриття має гарний глянсовий блиск. Всередині гаманця передбачено три секції для паперових грошей, купюра будь-якого розміру зручно поміщається в кожну з них. Для банківських та знижкових карток є вісім секцій. Для монет передбачено велике зручне відділення на блискавці. Використовується якісна фурнітура, яка оформлена під золото. Аксесуар укомплектований ремінцем для руки, завдяки якому можна використовувати виріб як клатч. На лицьовій стороні розташована емблема з логотипом бренду. Купити безпечно та комфортно цей гаманець та багато інших можна у нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baellerry |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Бежевий |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування | Горизонтальне |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Довжина | 195 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна виробник | Україна-Китай |
| Тип | Гаманець на блискавці |
- Ціна: 400 ₴






