-14%


Лаковий жіночий гаманець на блискавці колір кораловий MD
350 ₴
300 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1927-308-2
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Перед вами дуже красивий жіночий гаманець клатч червоного кольору. Модель має зручний і надійний спосіб закриття - на блискавку. Лакове покриття має гарний глянсовий блиск. Всередині гаманця передбачено чотири секції для паперових грошей, купюра будь-якого розміру зручно поміщається в кожну з них. Для пластикових карток є вісім секцій, для дрібниці – кишеня на блискавці. Аксесуар укомплектований ремінцем для руки, завдяки якому можна використовувати виріб як клатч. Купити безпечно та комфортно цей гаманець та багато інших можна у нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Виробник | MD |
| Колір | Червоний |
| Товщина | 25 мм |
| Довжина | 195 мм |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Гаманець |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна виробник | Україна-Китай |
- Ціна: 300 ₴







