
Чоловічий гаманець з гладкої шкіри чорного кольору ST Leather
900 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-565-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компактний чоловічий гаманець з натуральної шкіри, має красивий коричневий колір. Портмоне подвійного складання з фіксацією на кнопку. Всередині є відділення для паперових грошей, секції для пластикових карток та додатковий розворот з двома прозорими віконцями. Для монет можна використовувати кишеню на кнопці. Гаманець має елегантний дизайн і ніжну на дотик поверхню шкіри, при цьому вона дуже міцна і надійна. Дизайн такого гаманця передбачає можливість носити його як для чоловіка, так і жінки. Аксесуар упакований в коробочку від виробника. Купити безпечно цей портмоне та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 3 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Довжина | 115 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 900 ₴






