
Коричневий чоловічий гаманець купюрник на магнітах з гладкої шкіри ST B152
1 550 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-562-2
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель виготовлена з приємною на дотик натуральної шкіри, дуже зручно лежить в руці і відмінно виглядає. Шкіра гладка, найвищої якості. Виріб закривається з фіксацією на магніти. Вміщує більше десяти пластикових карток. Для купюр є роздільні кишені, для копійок відділення на блискавці. На зворотному боці передбачена додаткова кишеня на застібці. Модель зручна в повсякденному використанні. На лицьовій стороні розташований красивий значок з логотипом бренду. Такий суворий чоловічий гаманець відмінно підійде діловим людям, і людям, які люблять класику. Володарі такого портмоне, неодмінно оцінять зручність, практичність і солідний зовнішній вигляд аксесуара. Купити комфортно і безпечно дану модель та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST Leather |
| Тип | Портмоне/Гаманець для нагрудної кишені |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Коричневий |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 12 |
| Кількість відділень для монет | 2 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 550 ₴







