
Стильний місткий чоловічий портмоне з натуральної шкіри ST Leather
1 000 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1927-560-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Cтильний чоловічий гаманець українського бренду ST Leather, виготовлений із гладкої натуральної шкіри. Структура проста та зручна, закривається з фіксацією на кнопку. Усередині передбачено чотири прозорі вікна для документів, три відділення для купюр, одне з яких на блискавці, три секції для пластикових карток, дві приховані кишені та монетниця на кнопці. Якщо ви шукаєте стильний, функціональний та якісний гаманець, придивіться до цієї моделі краще. Аксесуар упакований у фірмову коробочку від виробника та стане чудовим подарунком для Вас та Ваших близьких. Купити безпечно та комфортно цей гаманець та багато інших можна у нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST Leather |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Шкіра ВРХ |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 4 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 4 |
| Довжина | 125 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 000 ₴










