-8%


Компактний чоловічий гаманець коричневого кольору ручної роботи Lumberjack style
650 ₴
600 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1927-625-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Аксесуар ручної роботи виконаний з натуральної шкіри "шевро" (преміальна м'яка шкіра хромового дублення, виготовлена зі шкір кіз). Універсальна модель для чоловіків та для жінок. Гаманець має два основних відділення для купюр, кишеню на кнопці для монет або більш цінних речей та два відкриті відділення для карток та інших дрібниць. Модель прекрасно виглядає і приємно лежить у руці, виглядає дуже стильно, стане чудовим презентом для сучасної людини. Купити безпечно та комфортно цей гаманець і багато інших можна у нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
Бути унікальним – ось те, до чого покликаний кожен із нас. Кожен наш виріб виходить особливим: зі своєю душею та характером. І навіть із багатим внутрішнім світом. М'які та жорсткі, строгі та лаконічні…. Монохромні та яскраві тони… Наші гаманці індивідуальні та покликані підкреслити унікальність та статус своїх власників.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Puos |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Шевро |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Коричневий |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 5 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Довжина | 105 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 600 ₴










