
Жіночий гаманець із відділом для візиток із натуральної шкіри
1 450 ₴
- В наявності
- Код: 1927-445-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий шкіряний гаманець оформлений у темно-синьому кольорі, має швидку фіксацію на магніт і блок для карток. Функціонал гаманця дає змогу розмістити приблизно двадцять дисконтних і кредитних карток, велику кількість паперових грошей і монет. Якщо Ви шукаєте великий і місткий жіночий гаманець, сміливо вибирайте цю модель.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marco Coverna |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Синій |
| Застібка | Кнопки, Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 6 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 18 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 185 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Класичний довгий гаманець |
- Ціна: 1 450 ₴






