
Маленький шкіряний гаманець вертикального типу коричневого кольору ST
850 ₴
- В наявності
- Код: 1927-553-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гаманець виготовлений з приємної на дотик натуральної шкіри, дуже зручно лежить в руці і відмінно виглядає. Шкіра з легким глянцем, гладка, преміум якості. Модель подвійного складання без фіксації. Всередині передбачено одне відділення для паперових грошей, шість секцій для пластикових карток два прилеглих кишені та відділення на блискавці для інших дрібниць. Зовнішній вигляд гаманця дуже презентабельний, такий аксесуар відмінно підкреслює високий статус свого власника, дуже якісний виріб. Купити комфортно і безпечно дану модель і багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Коричневий |
| Застібка | Без застібки |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6 |
| Розташування | Вертикальне |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 105 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Невеликий гаманець |
- Ціна: 850 ₴









