
Чоловічий шкіряний клатч гаманець на дві блискавки Marco Coverna M39-3
1 350 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1927-551-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальний шкіряний гаманець клатч на дві блискавки. Модель має два основних відділення, в одному розташована основна частина - три відділення для купюр, вісім секцій для пластикових карток та кишеня для копійок на блискавці. Друге відділення має три секції в яких можна розміщувати купюри та різні документи, при необхідності можна помістити телефон. У комплекті є ремінець для руки, він кріпиться за допомогою карабіна через колечко в верхньому кутку гаманця. Матеріалом служить натуральна шкіра високої якості, це гарантує вам, що гаманець прослужить досить довго. Купити комфортно і безпечно дану модель та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marco Coverna |
| Тип | Клатч |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 6 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 40 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 350 ₴











