
Тонкий компактний чоловічий гаманець із фактурної шкіри під крокодила Old Traditions
600 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1927-625-2
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Витончений гаманець українського виробництва дуже високої якості. Аксесуар ручної роботи виконаний з натуральної італійської шкіри, декорований ефектним тисненням під шкіру рептилії. У гаманці немає нічого зайвого, все тільки найнеобхідніше - одне відділення для паперових грошей і чотири секції для пластикових карток, завдяки цьому виріб вийшов дуже тонким. Модель дуже компактна, приємно виглядає і зручно лежить у руці. Аксесуар без проблем поміститься в будь-яку кишеню штанів або піджака. Гаманець буде відмінним та незамінним подарунком для сучасного чоловіка чи жінки. Купити безпечно та комфортно цей гаманець і багато інших можна у нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Puos |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Шевро |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Колір | Коричневий |
| Застібка | Без застібки |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 4 |
| Довжина | 105 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 600 ₴







