
Обкладинка на посвідчення НАБУ (антикорупційне бюро) натуральна шкіра
650 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-797-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Практичність цього виробу дозволяє уберегти документ від небажаних пошкоджень та зносу, оскільки обкладинка надійно захищає від потертостей та зламів. Красива та практична обкладинка – це універсальний подарунок! Підходить як чоловікам так і жінкам, людям, які хочуть виглядати престижно і залишають за собою враження поважної ділової людини. Усередині знаходиться одне прозоре відділення та дві кишені закритого типу. Модель виготовлена з натуральної шкіри високої якості, представлена в різних кольорах. Купити обкладинку та багато інших можна у нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Обкладинка для інших документів |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Колір | Бордовий |
| Кількість відділень | 3 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 3 |
| Тип застежки | Без застібки |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Виробник | iD |
- Ціна: 650 ₴











