
Тонкий маленький чоловічий гаманець із натуральної шкіри Marco Coverna
1 000 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-545-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель пошита з натуральної італійської шкіри найвищої якості. Аксесуар компактних розмірів, без проблем поміститься в будь-яку кишеню. Модель закривається без фіксації, що забезпечує максимально швидкий доступ до вмісту. Для купюр всередині передбачено одне відділення. Для карток і візиток є секції і приховані кишені, для копійок - маленька монетниця на блискавці. На лицьовій стороні розташована відкрита кишеня. Зовнішній вигляд портмоне дуже презентабельний. Модель приємно лежить в руці, дуже якісний виріб, з вищого сегмента чоловічих шкіряних аксесуарів. Тому купуйте даний гаманець для себе або на подарунок близькій людині. Купити безпечно цей портмоне та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marco Coverna |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Коричневий |
| Застібка | Без застібки |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 7 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування | Горизонтальне |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Розташування монетниці | Всередині |
- Ціна: 1 000 ₴








