Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Даний жіночий гаманець закохує в себе з першого погляду. Гладкий, приємний на дотик, має лакове покриття, завдяки якому має привабливий блиск. Фіксується за допомогою прихованих магнітів, що набагато зручніше ніж класичний варіант застібки на кнопці. Всередині три широкі відділення для купюр, які дозволяють акуратно зберігати банкноти не згинаючи. Окрім цього є ще кишеня на блискавці, для більш цінних речей, вісім секцій для пластикових карток та велика зручна монетниця. Дана модель дуже практична та зручна у використанні, і стане доповненням вашого стилю. Купити комфортно і безпечно дану модель та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Гаманець |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Бордовий |
| Застібка | Кліпси, Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Розташування монетниці | Всередині |
- Ціна: 450 ₴








