
Обложка из натуральной кожи на удостоверение "Учасник бойових дій" (черная)
475 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 1927-750-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Модель українського виробництва, виготовлена з натуральної шкіри преміум якості. Складається вдвічі навпіл без фіксації. Усередині розташовані дві кишені повністю прошиті шкіряними вставками. Є спеціальне колечко для кріплення карабіна. Дана обкладинка збереже важливий документ в цілості й неушкодженості на тривалий термін. Відрізняється розкішним зовнішнім виглядом. Додасть стильності і індивідуальності будь-якій людині. Дозволить підкреслити імідж і статус власника. Хороший подарунок на будь-яке свято. Модель представлена в різних кольорах. Купити безпечно та комфортно цю обкладинку та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Обложка для других документов |
| Материал | Натуральная кожа |
| Пол | Унисекс |
| Цвет | Черный |
| Длина | 110 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Толщина | 5 мм |
| Тип застежки | Без застежки |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | Vlad B |
- Цена: 475 ₴






