
Жіночий шкіряний гаманець невеликого розміру на магнітах Marco Coverna MC-2049A
1 000 ₴
- В наявності
- Код: 1927-436-3
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель виготовлена з натуральної шкіри, м'якої приємної на дотик. Фіксується за допомогою двох прихованих магнітів. Структура гаманця проста і зручна, складається в три додавання. Цей аксесуар займає трохи місця всередині жіночої сумочки, незважаючи на компактні розміри, модель функціональна. Усередині розташовано три відділення для паперових грошей, знайшлося місце осередкам під картки та прихованим кишеням для чеків та інших дрібниць. Для монет передбачена велика зручна кишеня на металевій клямці, є прозоре віконце для документів. Модель упакована у фірмову коробочку від виробника. Гаманець стане чудовим подарунком для будь-якої жінки. Купити безпечно та комфортно цей гаманець та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Виробник | Marco Coverna |
| Колір | Коричневий |
| Товщина | 25 мм |
| Довжина | 135 мм |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Розташування | Горизонтальне |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 5 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Гаманець потрійного складання |
| Ширина | 85 мм |
- Ціна: 1 000 ₴








