
Темно-рожевий жіночий гаманець маленького розміру на магнітах Helen Verde
900 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1927-477-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Перед Вами чудовий жіночий гаманець, що поєднує компактність та функціональність, складається вдвічі та фіксується на магнітах. Модель виготовлена із якісної натуральної шкіри, яка відмінно носиться протягом тривалого часу. Усередині знаходиться одне відділення для паперових грошей, дві прилеглі кишені, три секції для пластикових карток, прозоре віконце для документів і металевий затискач для купюр. Для монет, чеків та інших дрібниць відділення на блискавці із зовнішнього боку. Гаманець чудово виглядає і приємно лежить у руці, а гарний пудровий колір надасть у будь-який образ нотки жіночності та неперевершеної чарівності! Модель упакована у фірмову коробочку від виробника. Купити комфортно та безпечно даний гаманець та багато інших можна у нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Helen Verde |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Рожевий |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 5 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 105 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 900 ₴






