
Маленький чоловічий гаманець на магнітах з затискачем для купюр Marco Coverna
900 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-543-2
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіче компактне портмоне горизонтального типу з затискачем для купюр від MARCO COVERNA . Виготовлене з натуральної шкіри відмінної якості, фіксується за допомогою прихованих магнітів, що набагато зручніше ніж класичний варіант застібки. Всередині знаходиться основне відділення для купюр, кишеня на блискавці на задній стінці, шість секції для пластикових карток, дві бокові кишені та металевий затиск для банкнот (який в разі непотрібності можна легко витягти). На зворотній стороні гаманця знаходиться зручна монетниця на блискавичній застібці. Гаманець функціональний і дуже компактний, прекрасно виглядає і приємно лежить в руці. Дуже добре підійде тім, хто любити носити портмоне в кишені джинс. Упаковується даний гаманець у фірмову коробочку. Купити безпечно та комфортно цей гаманець та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marco Coverna |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 105 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 900 ₴










