
Шкіряний жіночий гаманець для документів червоного кольору середнього розміру ST Leather
1 500 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-657-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель виготовлена з якісної, приємної на дотик натуральної шкіри c фіксацією на кнопку. Структура проста і зручна, гаманець складається в три складання, завдяки чому може поміститься в маленьку сумку або кишеню. Всередині аксесуар має відділення для купюр, багато секцій для пластикових карток, а також прозорі віконця для документів. У них можно помістити права, ід-карта та інші документи. На іншій стороні гаманця знаходиться кишеня на кнопці з трьома відділеннями для монет та інших дрібничок. Володарі такого шкіряного гаманця, неодмінно оцінять зовнішній вигляд, зручність і практичність. Дуже якісний виріб, що гарантовано прослужить Вам дуже довго. Купити безпечно та комфортно цей гаманець та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Виробник | ST Leather |
| Колір | Червоний |
| Товщина | 30 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Кількість відділень для документів | 3 |
| Розташування | Горизонтальне |
| Кількість прозорих відділень | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 7 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Гаманець потрійного складання |
| Ширина | 100 мм |
- Ціна: 1 500 ₴











