
Стильний шкіряний чоловічий гаманець із візитницею на застібці Marco Coverna
1 000 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-527-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шкіряний чоловічий фірмовий гаманець Marco Coverna. Елітний аксесуар закривається на кнопку, виготовлений з високоякісної натуральної шкіри преміум сегменту, що гарантовано, прослужить Вам дуже довго. Усередині є три відділення для банкнот (одне закривається блискавкою), монетниця на кнопці, прозоре віконце для документу та дві прилеглі кишені. Особливість портмоне - це наявність візитниці (має два віконця та десять прозорих вкладишів для пластикових карток та візиток), яку можна використовувати окремо. Зовнішній вигляд гаманця дуже презентабельний, аксесуар відмінно підкреслює високий статус свого власника. Даний портмоне стане відмінним подарунком сучасному чоловікові на будь-яке свято. Купити цей гаманець та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marco Coverna |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 10 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування | Горизонтальне |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Розташування монетниці | Всередині |
- Ціна: 1 000 ₴











