
Фірмовий шкіряний чоловічий гаманець купюрник на магнітах Marco Coverna MC-1009
2 400 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-523-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильна та універсальна модель чоловічого купюрника. Дуже практична, якісна та містка. Усередині знаходиться одне глибоке (на всю ширину) відділення, яке закривається клапаном на магнітах. Також є два основні відділення для паперових грошей, одна прилегла кишеня для чеків та інших дрібниць, дванадцять секцій для пластикових карток (одна прозора). Зовні знаходиться додаткова кишеня на блискавці, можна розмістити купюри або монети. Зовнішній вигляд портмоне дуже презентабельне, аксесуар відмінно підкреслює високий статус свого власника. Гаманець виготовлений з натуральної шкіри найвищої якості, дуже приємний на дотик та зручно лежить у руці. Модель стане чудовим подарунком сучасному чоловікові на будь-яке свято. Купити безпечно та комфортно цей портмоне та багато інших можна у нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marco Coverna |
| Ширина | 95 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Тип | Портмоне/Гаманець для нагрудної кишені |
| Стать | Унісекс |
| Застібка | Магнітна |
| Товщина | 20 мм |
| Колір | Чорний |
| Розташування | Горизонтальне |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 12 |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
- Ціна: 2 400 ₴











