
Шкіряна обкладинка для посвідчення "Фіскальна служба України" з золотом і додатковим клапаном
700 ₴
Показать оптовые цены- Под заказ
- Оптом и в розницу
- Код: 1927-739
Отправка с 22 мая 2026+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Обкладинка виготовлена з натуральної шкіри найвищої якості. Складається вдвічі навпіл без фіксації. Усередині розташовані два прозорі відділення для документів та одне закрите відділення для пластикової карти, на якому нанесене тисненням емблеми прокуратури. Дана обкладинка збереже важливий документ на тривалий термін. Відрізняється розкішним зовнішнім виглядом. Оригінальний і потрібний подарунок на будь-яке свято! Дана модель виготовляється в різних кольорах. Купити безпечно та комфортно цю обкладинку та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Profi |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Обложка для других документов |
| Материал | Натуральная кожа |
| Пол | Унисекс |
| Длина | 100 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Толщина | 10 мм |
| Тип застежки | Без застежки |
- Цена: 700 ₴








