
Невеликий жіночий шкіряний гаманець чорного кольору з монетницею на блискавці Marco Coverna
1 100 ₴
- В наявності
- Код: 1927-467-2
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильний жіночий гаманець із якісної натуральної шкіри. Структура гаманця проста і зручна, складається вдвічі і фіксується на зручну магнітну застібку. Модель невеликого розміру, чудово поміститься у Вашій сумочці чи кишені. Завдяки продуманому дизайну, незважаючи на компактні розміри, модель досить функціональна. Усередині знаходиться два відділення для паперових грошей, чотири секції для пластикових карток та три прилеглі кишені. Зовні передбачена зручна монетниця, яка закривається на блискавку. Відрізняється гарним зовнішнім виглядом, а незвичайний дизайн додасть в будь-який образ нотки жіночності і неперевершеного чарівності! Модель представлена в різних кольорах. Купити безпечно та комфортно цей гаманець та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marco Coverna |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Вертикальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Шкіра ВРХ |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 100 ₴










