
Гарний тонкий жіночий гаманець червоно-чорного кольору Marco Coverna
1 000 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1927-517-3
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Новинка від компанії Marco Coverna. Ззовні використовується два основні кольори - чорний та червоний, виглядає дуже стильно. Модель оригінального дизайну, дуже тонка, закривається блискавкою, при цьому має три відділення, в які можна розмістити велику кількість паперових грошей, телефон, паспорт та інші документи. Для пластикових карток знаходиться десять секцій (одна прозора) виготовлених зі шматочків шкіри різного кольору. На зовнішній стороні знаходиться додаткова велика кишеня на блискавці для копійок та інших дрібничок. Наявність шкіряного ремінця дає можливість носити аксесуар на зап'ясті. У гаманці використовується якісна металева фурнітура (блискавки працюють дуже легко та плавно). Виготовлений з натуральної шкіри найвищої якості (шкіра м'яка, дуже приємна на дотик). Якщо вы шукаєте стильний тонкий шкіряний клатч придивіться до цієї моделі краще. Гаманець представлений в різних кольорах. Купити комфортно та безпечно цей клатч та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marco Coverna |
| Тип | Клатч |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 9 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Розташування | Горизонтальне |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Розташування монетниці | Всередині |
- Ціна: 1 000 ₴






