
Обкладинка на посвідчення "Національна Гвардія Україна" з кишенею (чорна)
500 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-714-1
Відправка з 03 квітня 2026+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обкладинка виготовлена з натуральної шкіри найвищої якості. Усередині розташовані дві кишені повністю прошиті шкіряними вставками, одна сторона закривається клапаном зі шкіри з зображенням герба України, в якому є відділення для пластикової карти. На зворотному боці знаходиться додаткова кишеня для перепустки чи кредитної карти. Модель має спеціальне кільце для кріплення карабіна. Дана обкладинка збереже важливий документ на тривалий термін. Відрізняється розкішним зовнішнім поглядом. Оригінальний і потрібний подарунок на будь-яке свято! Дана модель представлена в різних кольорах. Купити безпечно та комфортно цю обкладинку та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Puos |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Обкладинка для інших документів |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 3 |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 2 |
| Тип застежки | Без застібки |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Товщина | 5 мм |
| Стан | Новий |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
- Ціна: 500 ₴










