
Червоний жіночий гаманець на дві блискавки з натуральної шкіри ST 127
1 500 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-432-2
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
Багатофункціональний шкіряний гаманець клатч на дві блискавки від компанії ST Leather. Модель має два автономних відділення, в одному розташовані три відділення для купюр, вісім секцій для пластикових карток та кишеня для копійок на блискавці. Друге відділення має три широкі секції в яких можна розміщувати купюри та різні документи, при необхідності можна помістити телефон. У комплекті є ремінець для руки, він кріпиться за допомогою карабіна через колечко в верхньому кутку гаманця. Матеріалом для аксесуара служить натуральна шкіра з природною фактурою, використовується якісна фурнітура. На лицьовій стороні розташований красивий значок з логотипом бренду. Модель представлена в різних кольорах. Купити комфортно і безпечно даний гаманець та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Червоний |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 6 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування | Горизонтальне |
| Кількість відділень для документів | 3 |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 40 мм |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Виробник | ST Leather |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна виробник | Україна-Китай |
| Тип | Гаманець на блискавці |
- Ціна: 1 500 ₴











