
Зелений шкіряний жіночий гаманець клатч на дві блискавки ST 127
1 250 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-432
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Багатофункціональний шкіряний гаманець клатч на дві блискавки від компанії ST Leather. Модель має два автономних відділення, в одному розташовані три відділення для купюр, вісім секцій для пластикових карток та кишеня для копійок на блискавці. Друге відділення має три широкі секції в яких можна розміщувати купюри та різні документи, при необхідності можна помістити телефон. У комплекті є ремінець для руки, він кріпиться за допомогою карабіна через колечко в верхньому кутку гаманця. Матеріалом для аксесуара служить натуральна шкіра з природною фактурою, використовується якісна фурнітура. На лицьовій стороні розташований красивий значок з логотипом бренду. Модель представлена в різних кольорах. Купити комфортно і безпечно даний гаманець та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Зелений |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 6 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування | Горизонтальне |
| Кількість відділень для документів | 3 |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 40 мм |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Виробник | ST Leather |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна виробник | Україна-Китай |
| Тип | Гаманець на блискавці |
- Ціна: 1 250 ₴







