
Модний лаковий жіночий гаманець на блискавці зеленого кольору ST S7001A
1 200 ₴
- В наявності
- Код: 1927-431-6
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гаманець виготовлений з натуральної шкіри, дуже ефектно виглядає з лаковим покриттям і тисненням під шкіру крокодила. Модель закривається на блискавку, також передбачений додатковий блок для пластикових карток з фіксацією на кнопку. Всередині знаходиться три широкі відділення для паперових грошей, три прилеглі для чеків та інших дрібничок (купюру будь-якого розміру можна повністю поміщати, не згинаючи) та кишеня на блискавці для копійок. Головна особливість - це вісімнадцять секцій для банківських і дисконтних карток. Модель дуже функціональна, прекрасно виглядає і приємно лежить в руці. Відрізняється розкішним зовнішнім виглядом. Купити безпечно та комфортно цей гаманець та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Кількість відділень для кредитних карт | 18 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Ширина | 95 мм |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Колір | Зелений |
| Товщина | 30 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Вид шкіри за способом обробки | Лакова |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Застібка | Кнопки, Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 5 |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Гаманець |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна виробник | Україна-Китай |
- Ціна: 1 200 ₴









