
Женская карманная кожаная визитница бирюзовая ST Leather
300 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 1927-726-3
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Модель має просту структуру, складається навпіл и фіксується на одну з двох кнопок (в залежності від наповнюваності). Усередині знаходяться десять прозорих відділень, які допоможуть впорядкувати до 20 візиток або 10 пластикових карток. Матеріалом візитниці слугує натуральна шкіра преміум класу, силіконові файли високої якості, що гарантує тривалий термін експлуатації виробу. Різноманітність кольорів в даній серії дозволяє підібрати обкладинку на будь-який смак. Купити безпечно та комфортно цю обкладинку та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ST Leather |
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Натуральная кожа |
| Пол | Женский |
| Застежка | Кнопки |
| Цвет | Бирюзовый |
| Длина | 100 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Толщина | 10 мм |
| Количество вмещаемых карт | 20 шт |
| Тип застежки | Кнопки |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Визитница |
| Количество отделений для кредитных карт | 20 |
| Количество прозрачных отделений | 20 |
| Количество отделений | 20 |
- Цена: 300 ₴











