
Гарний жіночий шкіряний гаманець на блискавці фіолетового кольору ST Leather
1 000 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-314-3
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель гармонійно поєднує в собі відразу кілька кольорів. Ззовні використовується два основні кольори - фіолетовий та жовтий. Усередині поєднуються різні за кольором шкіряні вставки. Виглядає дуже стильно. Функціонал гаманця так само порадує Вас. Основна частина фіксується за допомогою блискавки, має три основних відділення для купюр, вісім секцій для пластикових карток та дві приховані кишені. У перегородці є кишеня на змійці для копійок. Гаманець виготовлений з якісної натуральної шкіри, що гарантовано, прослужить Вам дуже довго. Модель дуже функціональна, прекрасно виглядає і приємно лежить в руці. Купити безпечно та комфортно цей гаманець та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST |
| Тип | Портмоне/Гаманець для нагрудної кишені |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Фіолетовий |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна виробник | Україна-Китай |
- Ціна: 1 000 ₴








