
Стильний чоловічий гаманець клатч на магнітній фіксації MD 08103
1 650 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-587-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шикарна пропозиція для чоловіків різного віку, що сполучає в собі елегантність та стиль. Якщо ваш чоловік втомився носити гроші в кишені і постійно втрачає картки? Порадуйте його зручним портмоне. Дана модель розроблена італійськими дизайнерами і вважається однією з найпопулярніших в даному сегменті. Це стильний і практичний подарунок для чоловіка будь-якого віку. Документи, гроші, телефон, пластикові картки та інші дрібнички прекрасно вміщаються і завжди під рукою, що дуже зручно(особливо для автолюбителів). Всередині передбачено одне велике автономне відділення на блискавці та окремий блок на магнітах, в якому знаходяться дві відкриті кишені, дві на блискавичній застібці та 15 секцій для пластикових карток (одна прозора). На зворотній стороні додаткова кишеня на блискавці. Клатч виготовлений з натуральної шкіри найвищої якості, носити можна в долоні або на зап'ясті. Купити комфортно та безпечно дану модель та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MD |
| Тип | Клатч |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень для купюр | 5 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 15 |
| Кількість відділень для монет | 2 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Розташування | Вертикальне |
| Кількість відділень на блискавці | 3 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Розташування монетниці | Зовні |
- Ціна: 1 650 ₴











