-11%


Маленькая кожаная мужская сумка на пояс Vintage 14691
950 ₴
850 ₴
Показать оптовые цены- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 1927-006-5
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сумка виготовлена з натуральної шкіри в чорному кольорі. Фіксується за допомогою магнітної кнопки, що набагато зручніше ніж класичний варіант застібки. Всередині знаходиться два основних відділення, ззовні дві додаткові кишені на блискавці. Дуже компактна модель, призначена для зберігання грошей, телефону, документів та інших дрібничок. Добре підходить для їзди в транспорті, всі ваші речі з такою сумкою будуть в безпеці і під рукою. Для носіння передбачений ремінець, також можно закріпити на ремінь. Володарі такої сумки неодмінно оцінять її зручність та практичність. Купити безпечно та комфортно дану модель та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vintage |
| Материал | Натуральная кожа |
| Стиль | Casual |
| Цвет | Черный |
| Количество отделений | 4 |
| Подкладка | Да |
| Плечевой ремень | Да |
| Высота | 165 мм |
| Длина | 110 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип сумки | Клатч |
| Отделения | 2 основных, Наружный карман на застежке, Потайной карман на молнии |
| Тип | Кошелек клатч |
| Количество отделений для кредитных карт | 8 |
| Тип застежки | Магнит |
| Количество отделений для купюр | 4 |
| Расположение монетницы | Внутри |
| Количество отделений на молнии | 3 |
| Количество отделений для документов | 1 |
| Пол | Унисекс |
| Застежка | Молния |
| Толщина | 40 мм |
| Расположение | Горизонтальное |
| Количество отделений для монет | 1 |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Форма | Прямоугольная |
| Размер | Малый |
- Цена: 850 ₴











