
Невеликий шкіряний жіночий гаманець синього кольору на багато карток Marco Coverna MC 47009
1 100 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1927-487-2
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель виготовлена з натуральної шкіри високої якості - це гарантує, що виріб прослужить довго. Гаманець складається утричі, має два автономні відділення та металеву монетницю. В основному відділенні знаходиться широке відділення для паперових грошей, секції для карток та дві приховані кишені. У другому відділенні три секції для візиток, прозоре віконце для документів та прилегла кишеня для інших дрібниць. Модель досить компактна, чудово виглядає і приємно лежить у руці. Такий гаманець стане чудовим подарунком для будь-якої жінки. Купити безпечно цей портмоне і багато інших можна у нашому інтернет-магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marco Coverna |
| Тип | Гаманець потрійного складання |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Синій |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 10 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна виробник | Україна-Китай |
- Ціна: 1 100 ₴









