
Жіночий гаманець на магнітній застібці синього кольору зі штучної шкіри Kivi
350 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1927-311-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зовнішня сторона гаманця декорована красивим малюнком. Всередині передбачено три широкі відділення під купюри, п'ять секцій для пластикових карток, одна з яких прозора - для документів. У перегородці передбачено відділення на блискавці, є монетниця на клямці. На зворотному боці знаходиться додаткова кишеня на блискавці. Гаманець зручно фіксується на магнітну кнопку. Володарі такого портмоне, неодмінно оцінять зручність та практичність аксесуара. Комфортно і безпечно купити дану модель та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Гаманець |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Синій |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 4 |
| Кількість відділень для монет | 3 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Розташування | Горизонтальне |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Довжина | 185 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Виробник | Kivi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна виробник | Україна-Китай |
- Ціна: 350 ₴











