
Стильний гаманець жіночий зі штучної шкіри
400 ₴
- В наявності
- Код: 1927-310-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель виконана зі штучної шкіри. Зовнішня сторона оформлена червоним кольором, внутрішня — коричневим. Весь функціонал зосереджений всередині. Для купюр є два відділення (купюра лягає рівно, не згинаючись), під картки чотири кишеньки. Є кишеня в перегородці на блискавці та дві прилеглі широкі кишені. Зовні додаткові кишені немає. На нашому сайті Ви можете вибрати й купити недорогий жіночий гаманець із гладкої штучної шкіри з доставкою Києвом та Україною.
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Червоний |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 4 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування | Горизонтальне |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 19 мм |
| Ширина | 9 мм |
| Товщина | 3.5 мм |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Україна - Китай |
| Країна виробник | Україна-Китай |
| Тип | Класичний довгий гаманець |
- Ціна: 400 ₴








