
Жіночий шкіряний гаманець із кольоровими вставками та зовнішньою кишенею ST Leather
Ціну уточнюйте
- Немає в наявності
- Код: 1927-442
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель оригінального дизайну, оформлена яскравими кольоровими вставками, закривається з фіксацією на кнопку. Ззовні використовується два основні кольори - червоний та помаранчевий. Усередині зосереджений весь необхідний функціонал. Для паперових грошей є чотири секції, в перегородках між ними вшиті кишені на блискавці. Для пластикових карток передбачено одинадцять відділень(одне прозоре), є прихована кишеня. Зовні на звороті є додаткова кишеня на змійці. Гаманець пошитий з якісної натуральної шкіри, декорований значком з логотипом бренду. Якщо Ви шукайте зручний, практичний і якісний гаманець, обов'язково придивіться до цієї моделі краще. Купити комфортно і безпечно дану модель та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST Leather |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Червоний |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 7 |
| Кількість відділень для монет | 2 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Розташування | Горизонтальне |
| Кількість відділень на блискавці | 3 |
| Довжина | 17.5 мм |
| Ширина | 9 мм |
| Товщина | 3.5 мм |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна виробник | Україна-Китай |
| Тип | Класичний довгий гаманець |
- Ціна: Ціну уточнюйте








