
Стильний жіночий гаманець із ремінцем на руку та відділенням на блискавці бордового кольору ST
1 200 ₴
- В наявності
- Код: 1927-428-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Новий жіночий купюрник від компанії ST Leather Accessories. Ця модель складається удвічі та фіксується за допомогою двох кнопок. Всередині є прилеглі широкі кишені для купюр і врізні комірки під пластикові картки. Зовні розташовані дві кишені на блискавці й одна кишеня на лицьовій стороні з фіксацією на кнопку. Модель доповнена ремінцем для руки, пошита з натуральної шкіри, м'якої та приємної на дотик, прикрашена красивим фірмовим значком і упакована в коробочку від виробника.Такий купюрник стане прекрасним подарунком для сучасної дівчини.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Бордовий |
| Застібка | Замок, Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 12 |
| Кількість відділень для монет | 2 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Розташування | Горизонтальне |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна виробник | Україна-Китай |
| Тип | Гаманець клатч |
- Ціна: 1 200 ₴








