
Жіночий шкіряний гаманець із ремінцем на руку фіолетового кольору ST
Ціну уточнюйте
- Немає в наявності
- Код: 1927-428-4
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Новий жіночий купюрник від компанії ST Leather Accessories. Ця модель складається удвічі та фіксується за допомогою двох кнопок. Всередині є прилеглі широкі кишені для купюр і врізні комірки під пластикові картки. Зовні розташовані дві кишені на блискавці й одна кишеня на лицьовій стороні з фіксацією на кнопку. Модель доповнена ремінцем для руки, пошита з натуральної шкіри, м'якої та приємної на дотик, прикрашена красивим фірмовим значком і упакована в коробочку від виробника.Такий купюрник стане прекрасним подарунком для сучасної дівчини.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Фіолетовий |
| Застібка | Замок, Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 12 |
| Кількість відділень для монет | 2 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Розташування | Горизонтальне |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна виробник | Україна-Китай |
| Тип | Гаманець клатч |
- Ціна: Ціну уточнюйте







