
Невеликий чоловічий шкіряний гаманець для купюр карток та монет SТ 154
1 000 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-520-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дана модель відразу стала однією з найбільш популярною серед чоловіків. Гаманець виконаний у класичному стилі, фіксується за допомогою кнопок, пошитий з натуральної шкіри, м'яких якої і приємною на дотик. Усередині знаходиться два основних відділення для паперових грошей (одне на блискавці) та одинадцять секцій для пластикових карток (одне з яких прозоре для документа). Передбачено велику кишеню на блискавці для копійок. Модель прикрашена красивим фірмовим значком, упакована в коробочку від виробника. Такий гаманець стане прекрасним подарунком сучасному чоловікові. Купити комфортно і безпечно дану модель та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Шкіра ВРХ |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 10 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 000 ₴











