
Бордовий жіночий шкіряний гаманець із візитницею ST
1 250 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-403-4
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
Гаманець середніх розмірів із чудовим функціоналом, виконаний з натуральної шкіри високої якості, яка надає йому розкішного вигляду. Внутрішня частина гаманця радує різнокольоровим оформленням, що додає йому унікальності. Модель складається вдвічі і фіксується широким клапаном на магніті. Усередині два відділення для паперових грошей, дві прилеглі кишені та дев'ять секцій для пластикових карток (одна прозора). Для монет передбачена зручна кишеня на блискавці. Цей гаманець - ідеальне поєднання стилю, практичності та краси. Він буде чудово виглядати у вашій сумці і приносити радість під час використання. Модель представлена у різних кольорах. Приємним доповненням до гаманця стане картонна подарункова упаковка. Купити комфортно і безпечно дану модель і багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Шкіра ВРХ |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Червоний |
| Застібка | Блискавка, Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 10 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 135 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 250 ₴








