
Жіночий блакитний шкіряний гаманець із кольоровими вставками ST Leather SB 46
1 200 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-446-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лінійка гаманців Colorful Line підкреслить ваш вишуканий смак та подарує приємні моменти у використанні. Модель поєднує різні по кольору шматочки шкіри, виглядає дуже стильно і красиво. Крім дизайну, потішить і функціонал гаманця. Основна частина фіксується кнопкою, має відділення для купюр, секції для пластикових карток, кишеню га змійці та монетницю на клямці. На обороті передбачений додатковий блок для пластикових карток та дві прилеглі кишені. Матеріалом служить натуральна шкіра високої якості. Модель прикрашена красивим значком з логотипом бренду, упакована в коробочку від виробника. Гаманець стане гарним подарунком для будь-якої дівчини або жінки. Купити безпечно цей гаманець та багато інших можна у нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Виробник | ST |
| Колір | Блакитний |
| Товщина | 35 мм |
| Довжина | 175 мм |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 16 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 5 |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Гаманець |
| Ширина | 100 мм |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
- Ціна: 1 200 ₴







