-35%


Стильний чоловічий гаманець клатч з ремінцем на зап'ястя Marco Coverna
1 000 ₴
650 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1927-518-3
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Представлена модель користується величезною популярністю серед чоловіків, завдяки зручним габаритам та шикарному дизайну. Виготовляється з еко шкіри найвищої якості, що забезпечує довгий термін служби та тактильно приємну поверхню. Аксесуар дуже функціональний, для більшої зручності розділений на дві автономні частини – на блискавці та кнопках. Всередині першої два широкі відділення для паперових грошей і телефону, та кишеня на блискавці для монет або більш цінних речей. У другій представлено 14 секцій для пластикових карток (одна з яких прозора) та чотири прилеглі кишені для купюр, чеків та інших дрібниць. Власники такого клатчу, неодмінно оцінять зручність, практичність та солідний зовнішній вигляд аксесуара. Купити безпечно цей портмоне та багато інших можна у нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marco Coverna |
| Тип | Портмоне/Гаманець для нагрудної кишені |
| Розташування | Вертикальне |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Кнопки, Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 14 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 195 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна виробник | Україна-Китай |
- Ціна: 650 ₴









