
Чоловічий шкіряний гаманець клатч на блискавці з візитницею ST Leather 1431
1 500 ₴
- В наявності
- Код: 1927-402-2
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Представлений аксесуар користується величезною популярністю серед чоловіків та жінок. Виготовлений з якісної натуральної шкіри, що гарантовано прослужить Вам дуже довго. У цій моделі знаходиться два автономні відділення. Перше закривається прихованими магнітами, всередині знаходяться відділення для паперових грошей та секції для пластикових карток, одна прозора. Друге - на блискавці, має дві широкі кишені та монетницю. Дане портмоне зручно носити як прямо в руці, так і на спеціальному зап'ястковому ремінці (йде в комплекті). Гаманець має презентабельний зовнішній вигляд, ідеально поєднуватиметься під класичний гардероб. Приємним доповненням до гаманця стане чудова подарункова упаковка. Купити безпечно цей портмоне та багато інших можна у нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST |
| Тип | Клатч |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 12 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Довжина | 195 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна виробник | Україна-Китай |
- Ціна: 1 500 ₴









