
Стильна обкладинка червоного кольору для паспорта з натуральної шкіри LV
400 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-719-2
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обкладинка виготовлена з натуральної шкіри високої якості, закривається на кшталт книжечки, без фіксації. Лицьова сторона декорована чудовим принтом Louis Vuitton. Всередині шкіряні вставки для кріплення паспорта. Надійність та зносостійкість, практичність та універсальність, а головне – презентабельність! Красива та практична обкладинка – це універсальний подарунок!Купити безпечно та комфортно цю обкладинку та багато інших можна у нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST Leather |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Обкладинка для паспорта |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Колір | Червоний |
| Візерунки і принти | Інше |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Тип застежки | Без застібки |
| Довжина | 135 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 5 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 400 ₴







