
Жіночий шкіряний гаманець Sergio Tadei sb42 Colorful Line (yellow blue)
Ціну уточнюйте
- Немає в наявності
- Код: 1927
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Новинка от Sergio Tadei, лінійка гаманців Colorful Line підкреслить ваш вишуканий смак і подарує приємні моменти у використанні. Модель поєднує в собі різні за кольором шматочки шкіри, має дуже стильний та оригінальний вигляд. гаманця є два основні кольори та кілька додаткових усередині. Крім дизайну, тішить і функціонал цього гаманця, внутрішній розворот відкриває доступ до вмісту, під картки відведено десять комірок і прозоре віконце для документів, На звороті розташована кишеня на змійці. Виріб пошитий із натуральної шкіри, м'якої та приємної на дотик. Модель прикрашена красивим фірмовим значком, упакована в коробочку від виробника.Такою гаманець стане прекрасним подарунком для будь-якої жінки.
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Застібка | Замок, Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 10 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування | Горизонтальне |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 195 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Колір | Жовтий |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Sergio Tadei |
| Країна виробник | Україна-Китай |
| Тип | Гаманець клатч |
- Ціна: Ціну уточнюйте











