
Невеликий чоловічий гаманець клатч із ремінцем для руки ST Leather
1 350 ₴
- В наявності
- Код: 1927-426-2
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель пошита з якісної натуральної шкіри, що гарантовано, прослужити Вам дуже довго. Універсальний виріб підходить чоловікам та жінкам. На лицьовій стороні розташований красивий значок з логотипом бренду. Гаманець складається з двух автономних відділень. Перше фіксується кнопкою, всередині якого знаходиться два осередки для паперових грошей, шість секцій для пластикових карток та шість прихованих кишень для чеків, візиток та інших дрібничок. Друге на блискавці - має чотири відділення для купюр, шість секцій для карток та зручну монетницю. У комплекті є ремінець для руки, завдяки якому гаманець можно використовувати як клатч. Якщо Ви шукайте зручний, місткий і якісний гаманець, обов'язково придивіться до цієї моделі краще. Купити безпечно та комфортно цей гаманець та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST Leather |
| Тип | Клатч |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Замок, Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 6 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 16 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 30 мм |
- Ціна: 1 350 ₴










