
Компактний жіночий шкіряний гаманець червоного кольору на магнітах H Verde 232
1 200 ₴
- Під замовлення
- Код: 1927-773-1
Відправка з 03 квітня 2026+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Перед Вами чудовий жіночий гаманець, що поєднує компактність та функціональність, складається вдвічі та фіксується клапаном на магнітній застібці. Модель виготовлена із високоякісної натуральної шкіри, яка відмінно носиться протягом тривалого часу. Усередині знаходиться одне широке відділення для паперових грошей, чотири прилеглі кишені, шість секцій для пластикових карток, прозоре віконце для документа і два автономні відділення на блискавці для монет, чеків та більш цінних речей. Гаманець чудово виглядає і приємно лежить у руці, а красивий червоний колір надасть у будь-який образ нотки жіночності та неперевершеної чарівності! Модель представлена в різних кольорах. Купити комфортно та безпечно даний гаманець та багато інших можна у нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Helen Verde |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Вертикальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Колір | Червоний |
| Застібка | Блискавка, Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 7 |
| Кількість відділень для монет | 2 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 200 ₴











