
Жіночий шкіряний гаманець для купюр і карток синього кольору Boston
Ціну уточнюйте
- Немає в наявності
- Код: 1927-424
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чудовий гаманець для яскравих та стильних жінок, які не бояться бути в центрі уваги. Виготовлень з високоякісної натуральної шкіри. Модель закривається клапаном і фіксується на кнопку за допомогою хлястика. Гаманець дуже практичний, а дизайн продуманий до найменших дрібниць, тому Вам завжди буде з ним зручно та комфортно. Гаманець має чотири широких відділення для паперових грошей, кишеня для більш цінних речей на блискавці, чотирнадцять секції для пластикових карток або візиток та прозоре віконце для документа або фото близької людини. На зовнішній стороні передбачена додаткова кишеня для монет на блискавці. Таким гаманцем Ви завжди будете задоволені, він прекрасно підійде як для себе, так і на подарунок. Дана модель представлена в різних кольорах. Купити безпечно та комфортно цей гаманець та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Boston Leather Accessories |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Синій |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 14 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Розташування | Вертикальне |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Довжина | 185 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна виробник | Україна-Китай |
| Тип | Класичний довгий гаманець |
- Ціна: Ціну уточнюйте











