
Синій невеликий шкіряний жіночий лаковий гаманець ST
Ціну уточнюйте
- Немає в наявності
- Код: 1927-390
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Даний лаковий гаманець виглядає дуже красиво і незвично, завдяки тисненню під крокодила виходить красивий об'ємний малюнок. Компактний і практичний гаманець виконаний з натуральної телячої шкіри. Складається втричі і застібається за допомогою металевої кнопки. Має три відсіки для паперових грошей, чотири осередки для карток і відділення на клямці з зовнішньої сторони для монет. Декорований золотою фурнітурою і красивим фірмовим значком, упакований в коробочку від виробника. Такий гаманець стане чудовим подарунком для будь-якої дівчини. Купити комфортно і безпечно дану модель та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST |
| Тип | Гаманець потрійного складання |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Синій |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 4 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Розташування | Горизонтальне |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 3 |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна виробник | Україна-Китай |
- Ціна: Ціну уточнюйте











