
Жіночий лаковий шкіряний гаманець не великого розміру червоного кольору на багато карток ST AE 415
1 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1927-417-10
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель декорована тисненням під крокодила та покрита лаком, завдяки цьому має привабливий блиск. Модель виготовлена із натуральної шкіри високої якості. Гаманець складається у три складається і фіксується на магнітну застібку. Аксесуар компактних розмірів і легко зможе поміститися майже в будь-яку жіночу сумочку. Усередині знаходиться три відділення для паперових грошей (одне на блискавці), три приховані кишені та десять секцій для пластикових карток (чотири прозорі). На зворотному боці розташована широка зручна монетниця. Модель відрізняється високою якістю та продуманим дизайном та стане приємним сюрпризом для будь-якої дівчини на День Народження або інше свято. Купити безпечно цей гаманець та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST Leather |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Вертикальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Лакова |
| Колір | Червоний |
| Застібка | Магнітна, Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 10 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | 4 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 4 |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна виробник | Україна-Китай |
- Ціна: 1 200 ₴











