
Оригінальний маленький жіночий шкіряний гаманець ST Leather
780 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-423-3
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дана модель порадує своїми компактними розмірами і лаконічним дизайном. Гаманець складається втричі, закривається на зручну магнітну застібку і не займе багато місця всередині будь-якої сумочки. Всередині є два відділення для купюр та дві секції для кредиток, в які вміщається до восьми пластикових карток. Зовні знаходиться зручна монетниця на кнопці. Модель виготовлена з якісної натуральної шкіри, лицьова сторона прикрашена красивим фірмовим значком. Такий гаманець стане прекрасним подарунком для будь-якої дівчини. Дана модель представлена в різних кольорах. Купити комфортно і безпечно дану модель та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST Leather |
| Тип | Гаманець потрійного складання |
| Розташування | Вертикальне |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 2 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Довжина | 95 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна виробник | Україна-Китай |
- Ціна: 780 ₴









